LEA

Upadły anioł Lea znudzona monotonią piekielnego życia postanawia odbyć wyprawę na Ziemię, aby zasmakować ludzkiego życia. Jednak planeta przesiąknięta zbrodnią, upadkiem moralności i kłamstwem zamiast dostarczyć upragnionej rozrywki, daje jej do myślenia…

Każda akcja wywołuje reakcję, a każda zbrodnia zasługuje na karę, czyż nie? A co jeśli Lea ma pewien plan? Plan doskonały, stawiający przed „sądem” tych, którym udało się przed światem ukryć swoje zbrodnie…

Do swojego projektu Lea wybrała kilka losowych osób dając im szansę na oczyszczenie sumienia i uniknięcie potępienia… warunek jest jeden – muszą przejść jej test!

Lea otwiera na Ziemi piekielne wrota, do których zaprasza swoich wybrańców, tyle tylko że tego zaproszenia nie da się odrzucić. Wybrańcy mają godzinę, aby wydostać się z jej piekielnej groty. Co się w niej kryje? Nie sposób sobie nawet wyobrazić…  Nie wiadomo też gdzie znajdą się po drodze… w międzyczasie… czy tam w ogóle płynie czas? jeśli wrócą cało na Ziemię zaliczą test! Gra zaczyna się teraz, a jej nazwa to INFERNO!

INFERNO to 60 minut przeprawy przez zaświaty, to coś więcej niż escape room… tu nie szukacie klucza do wyjścia, tutaj szukacie wyjścia… gotowi?