ARCHERY GAMES

Jest nam bardzo miło poinformować Was, że nasza oferta została poszerzona o „Paintball łuczniczy” czyli inaczej ARCHERY GAMES.

Archery games jest to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego.

Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.

Paintball łuczniczy to alternatywa dla gier komputerowych, e-sportu i sportów ekstremalnych.

Zabawa polega na strzelaniu do przeciwników z łuku za pomocą specjalnych strzał z piankowym grotem. Zabawa nie pozostawia żadnych śladów, ani siniaków po uderzeniu strzałą, dzięki czemu jest to gra którą można polecić każdemu, bez względu na wiek, również dzieciom! Archery tag wymaga odrobiny taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Jest to bardzo dobry pomysł na uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, urodzin, lekcji wychowania fizycznego, obozów lub imprez integracyjnych.

Rozgrywki odbywają się na hali bądź w plenerze.

Minimalny wiek uczestnika – 15 lat.

Proponowane scenariusze zabawy:

01

Eliminację

Kto wyeliminuje wszystkich przeciwników lub większą ich ilość po zakończeniu czasu gry wygrywa.

02

Punkty

Trafiony uczestnik podbiega na ustalone wcześniej miejsce do jednego z sędziów, odczekuje określoną ilość sekund po czym wraca do gry. W ten sposób po końcowym gwizdku ustalana jest punktacja, która drużyna została częściej trafiana.

03

Zadanie

Scenariusz wymaga wykonania określonego zadania. Która drużyna je wykona wygrywa. Jeżeli po upływie ustalonego czasu nie udało się wyłonić zwycięzcy wtedy ogłaszany jest remis.

Po więcej informacji zapraszamy telefonicznie bądź poprzez e-mail.

Archery games, archery tag lodz, paintball luczniczy, paintball lodz, archery battle.

CZYTAJ RÓWNIEŻ