Escape Room – gra towarzyska real life escape

ESCAPE ROOM to dwa, pełne tajemnic i przygód pokoje, usytuowane tuż obok naszej areny do paintballa laserowego. Nasz wyjątkowy świat zagadek to propozycja dla osób poszukujących niecodziennej rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Jeśli więc lubisz wyzwania, a dreszczyk emocji relaksuje Cię bardziej, niż spokojny wieczór na kanapie – ESCAPE ROOM to coś dla Ciebie! Zbierz ekipę i wejdź do gry! Starannie przygotowane komnaty przygód to doskonały pomysł zarówno na spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, jak i nietypowe wyjście integracyjne z kolegami i koleżankami z pracy.

Głównym zadaniem drużyn odwiedzających ESCAPE ROOM jest odnalezienie klucza, pozwalającego wydostać się z pełnego tajemnic pokoju. W każdym z pomieszczeń na graczy czeka mnóstwo ekscytujących wyzwań, kreatywnych zadań i skomplikowanych zagadek do rozwiązania. Choć wydaje się, że w ciągu godziny – która zazwyczaj przeznaczona jest na zabawę – bez trudu można wypełnić wszystkie misje ESCAPE ROOM, szybko okazuje się, że przygotowane w pokoju atrakcje są na tyle angażujące, że zabawa szybko zmienia się w porywający wyścig z czasem.

Podczas zagadkowej przygody w naszych specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach, sprawdzamy Waszą pomysłowość, czujność i spryt. Wprowadzamy Was w błąd, poddajemy próbom spostrzegawczości i testujemy Wasze umiejętności pracy w grupie. Brzmi zachęcająco? To tylko zapowiedź emocji i wrażeń, które czekają na Was w naszych wyjątkowych ESCAPE ROOM!

Do gry zapraszamy żądne przygód grupy liczące od 2 do 6 osób.

W ramach naszej oferty ESCAPE ROOM dostępne są dwa pokoje:

Z KIM

Pokoje ESCAPE ROOM to idealna propozycja na wyjście integracyjne z ekipą z pracy lub oryginalne spotkanie z przyjaciółmi! To ciekawa alternatywa dla typowych imprez urodzinowych, atrakcyjny dodatek do wieczorów panieńskich lub kawalerskich. Nie czekaj, już teraz zadzwoń (42) 307 26 06 lub zarezerwuj jeden z pokoi korzystając z GRAFIKU ONLINE.

ZAPRASZAMY!