Białe Lustro

Białe Lustro to pierwsza gra w formule MIVE czyli Mystery Interactive Video Experience. Innowacyjna rozgrywka towarzyska, łącząca w sobie elementy gry detektywistycznej, escape room’u oraz filmu fabularnego, wspieranych przez panel multimedialny, będący centrum dowodzenia z video-narratorem, zestawem narzędzi, modułem podpowiedzi oraz rejestracji postępu gry.

pudelko-BL

Białe Lustro

Wyjątkowe połączenie gry detektywistycznej, escape room'u oraz filmu.

Gra zespołowa rozwijająca kreatywność, spostrzegawczość oraz umiejętność współpracy.

Gra zespołowa dla grup od 2 do 6 osób. Możliwa też gra w pojedynkę.

Brak ograniczeń czasowych! Całkowity średni czas rozgrywki to od 6 do 8 godzin.

Do gry niezbędne są: Pudełko, komputer, laptop lub tablet z dostępem do Internetu oraz telefon.

Z grą otrzymujesz 1 Zestaw Reaktywacyjny. Kolejną Reaktywację można nabyć w naszej siedzibie.

Black Fox

To grupa pozornie niezwiązanych ze sobą celebrytów, polityków, psychopatów rozproszonych po całym kontynencie, planujacych przejąć władzę nad światem, co wywołać może chaos, panikę, załamanie rynków fianansowych, gospodarki i kto wie co jeszcze..

Cel misji

Aby powstrzymać Black Fox i pokrzyżować ich plany, zostaliście wybrani jako agenci operacji Białę Lustro. W Waszym posiadaniu znalazły się ważne dokumenty i materiały, które pomogą aresztować sześciu mrocznych ludzi. Sytuacja jest poważniejsza niż kiedykolwiek! 

Promocja dla klientów AlfaFun

Tę niesamowitą grę klienci AlfaFun mogą zakupić za jedyne

199zł

W LOKALU

W naszym lokalu na Łomżyńskiej 11 możesz zobaczyć jak wygląda gra, przeczytać garść informacji na plakacie lub zapytać obsługę.

ONLINE z dostawą

Na stronie wydawcy gry tj. www.bialelustro.pl z kodem ALFAFUN nasi klienci mogą zakupić grę w cenie takiej jak w lokalu. Dodatkowo zapłacisz jedynie za wysyłkę.

Więcej informacji na stronie www.bialelustro.pl