Laser room – Laser Maze

W Alfa Fun stworzyliśmy jedyny w Łodzi laserowy labirynt, w którym z powodzeniem możesz wcielić się w rolę Toma Cruise’a z Mission Impossible.

Nasz nowoczesny laser room pozwala wyzwolić ogromną dawkę adrenaliny. Zadaniem, jakie otrzymuje się w nim do wykonania, jest przedostanie się na drugi koniec pokoju, nie krzyżując się w tym czasie z wiązką lasera. Nie jest to jednak zadanie proste – robimy co możemy, by nasz laser maze był pełen zasadzek, a wydostanie się z niego jak najbardziej uniemożliwione. W trakcie każdej próby niezbędna będzie prawdziwa gimnastyka! Przeczołgiwanie się, przeskakiwanie czy przejście obok, pod lub nad wiązkami lasera, wszystkie techniki są dozwolone. Należy jedynie pamiętać, by nie zetknąć się ścianą. Czas przejścia laser maze jest mierzony – najlepsi zawodnicy wpisywani są na listę rekordów, a każdy, kto spróbuje swoich sił w labiryncie otrzyma od nas trzy próby na wydostanie się z pokoju.

W Alfa Fun dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników, dlatego korzystamy jedynie z atestowanych sprzętów. Wiązki laserowe, które emitują nasze ogniwa, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz oczu.

W zabawie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły czwarty rok życia.

Wstęp pojedynczej osoby wynosi 25 zł – trzy próby przejścia.

W ramach promocji oferujemy bilet wstępu do laser maze w cenie 11 zł / os, przy udziale w dwóch grach w paintball laserowy !!

Laser Room
Laser Room