Firmowe imprezy integracyjne – zabawa dla firm

Integracja dla firmy tylko z AlfaLaser.pl!

Jesteś wyczerpany męczącą pracą? Znużony ciągłym siedzeniem przed biurkiem?

Przyjdź do nas po olbrzymią dawkę adrenaliny!

Skontaktuj się z nami !

Imprezy integracyjne to nieodłączna część życia każdej firmy. Nie zawsze ograniczają się one jednak do nudnych i formalnych spotkań – coraz częściej członkowie organizacji postanawiają postawić na znacznie bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Doskonałym pomysłem na imprezy firmowe jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też olbrzymią dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Integracja dla firm to doskonały sposób na zbliżenie do siebie pracowników. W Alfa Fun zdajemy sobie sprawę, jak rozmaite mogą być potrzeby i wymagania naszych klientów. W związku z tym wychodzimy im naprzeciw – organizujemy imprezy plenerowe wedle indywidualnych wymagań i życzeń klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą wszyscy mogą sobie pozwolić. Nie grozi nam nabicie sobie siniaków, nie zostaniemy również poobijani przez pociski. Gra oparta jest na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego przygotowanych karabinów. Dzięki braku inwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana w damskim gronie. Panie nie muszą martwić się o makijaż czy strój.

W Alfa Fun dokładamy wszelkich starań, by imprezy firmowe i imprezy integracyjne zbliżały do siebie ludzi. Wkładamy trud, by wszyscy uczestnicy wydarzenia byli usatysfakcjonowani, dlatego poza grą zapewniamy także dodatkowe atrakcje. Imprezy plenerowe również nie pozostają w tyle. Integracja dla firm to nasza specjalność.

Wynajem sali laser game na wyłączność - nielimitowana liczba rozgrywek 20 minutowych, przeciętnie dwie rozgrywki na godzinę po 16 osób każda

Cena ustalana indywidualnie w zależności do potrzeb oraz budżetu Państwa firmy.

Jeśli są Państwo zainteresowani szerszą ofertą prosimy o kontakt.