Wieczory panieńskie i kawalerskie - Łódź

Chcesz przeżyć ostatni wieczór na wolności a jednocześnie połączyć to z doskonałą zabawą? Wraz z kompankami/kompanami przyjdź do nas na wystrzałowy wieczór panieński, kawalerski 🙂

Ostatni wieczór kawalerskiego lub panieńskiego życia może zostać spędzony w aktywny i kreatywny zarazem sposób. W Alfa Fun organizujemy zarówno wieczory kawalerskie, jak i wieczory panieńskie, dokładając starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to doskonały pomysł – aktywność ta wyzwala dreszcz adrenaliny i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Co istotne, zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele – grając w laserowego paintballa nie musisz obawiać się siniaków czy obitej skóry. Nasze sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, których używamy emitują jedynie wiązki lasera, przy pomocy których obierany zostaje przez graczy cel. Dzięki specjalnie opracowanym scenariuszom rozgrywek uatrakcyjnimy wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Jednym ze scenariuszy jest „polowanie na kurczaka”, a więc na przyszłego męża lub żonę.

Przykładowy koszt organizacji wieczoru:

Laser game - 2 gry 20 minutowe - 50 zł / osoba

Escape room - do 6 osób - 210 zł / 75 minut 

Opcjonalnie wynajem salki okolicznościowej 130zł / 1h

Specjalnie na okoliczność wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich umożliwiamy wynajęcie hali na wyłączność, zapewniamy również poczęstunek i moc dodatkowych atrakcji. Alfa Fun prowadzone jest przez profesjonalistów – nasz sprzęt jest bezpieczny i najlepszy na rynku, a atmosfera jaka u nas panuje – niepowtarzalna. Dołożymy wszelkich starań, by wasz wieczór stał się źródłem niezapomnianych wspomnień. Dopuszczamy również możliwość organizacji imprezy plenerowej.

Dlaczego wieczór kawalerski bądź panieński w Alfa Fun - laser game? To proste! Olbrzymia hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera to wszystko sprawi, że będziecie wspominali ten wieczór latami!

Chcesz zorganizować imprezę plenerową ? Żaden problem! Napisz do nas a my przedstawimy specjalną ofertę.