Wieczory panieńskie i kawalerskie

Chcesz przeżyć ostatni wieczór na wolności a jednocześnie połączyć to z doskonałą zabawą? Wraz z kompankami/kompanami przyjdź do nas na wystrzałowy wieczór panieński, kawalerski 🙂

Ostatni wieczór kawalerskiego lub panieńskiego życia może zostać spędzony w aktywny i kreatywny zarazem sposób. W Alfa Laser Game organizujemy zarówno wieczory kawalerskie, jak i wieczory panieńskie, dokładając starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to doskonały pomysł – aktywność ta wyzwala dreszcz adrenaliny i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Co istotne, zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele – grając w laserowego paintballa nie musisz obawiać się siniaków czy obitej skóry. Nasze sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, których używamy emitują jedynie wiązki lasera, przy pomocy których obierany zostaje przez graczy cel. Dzięki specjalnie opracowanym scenariuszom rozgrywek uatrakcyjnimy wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Jednym ze scenariuszy jest „polowanie na kurczaka”, a więc na przyszłego męża lub żonę.

Specjalnie na okoliczność wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich umożliwiamy wynajęcie hali na wyłączność, zapewniamy również poczęstunek i moc dodatkowych atrakcji. Alfa Laser Game prowadzone jest przez profesjonalistów – nasz sprzęt jest bezpieczny i najlepszy na rynku, a atmosfera jaka u nas panuje – niepowtarzalna. Dołożymy wszelkich starań, by wasz wieczór stał się źródłem niezapomnianych wspomnień. Dopuszczamy również możliwość organizacji imprezy plenerowej.

Dlaczego Alfa Laser Game? To proste! Olbrzymia hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera to wszystko sprawi, że będziecie wspominali ten wieczór latami!

Chcesz zorganizować imprezę plenerową ? Żaden problem! Napisz do nas a my przedstawimy specjalną ofertę.