Imprezy plenerowe

Organizujemy pełne atrakcji imprezy plenerowe.

Paintball laserowy zorganizowany na świeżym powietrzu to doskonała i dobra dla zdrowia forma rozrywki.

Ładna pogoda?

Nie masz ochoty dojeżdżać do Alfa Fun, ale chętnie zagrałbyś w paintball laserowy?

Żaden problem!

Jesteśmy w stanie dojechać w każde wskazane miejsce i zorganizować aktywną zabawę pod chmurką. Organizujemy pełne atrakcji i nowoczesnej rozrywki imprezy plenerowe oraz imprezy wyjazdowe w rozmaitych okolicznościach – na boisku, na hali, działce czy w lesie.

Nie masz swojego miejsca do organizacji imprezy?

Skontaktuj się z nami!

W Alfa Fun zaoszczędzimy Twój czas – już nie musisz spędzać godzin na planowaniu imprezy urodzinowej, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Zajmiemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju wydarzeń, również takich jak imprezy firmowe czy imprezy okolicznościowe. Paintball laserowy to idealne połączenie sportu z rozrywką, z którego skorzystać mogą osoby w każdym wieku. To atrakcja zupełnie bezpieczna, pozwalająca na rozwój zmysłu równowagi, umiejętności taktycznych i współpracy w grupie.

Zabawa gwarantowana!

Maksymalna liczba uczestników w jednej rozgrywce wynosi 14 osób. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do organizatorów festynów, eventów, pikników, zawodów, wydarzeń plenerowych oraz alternatywnych rozwiązań lekcji wychowania fizycznego.

Chcesz zaskoczyć swoich gości niecodzienną rozrywką?

Skontaktuj się z nami!